Strefa myśli

baner rekolekcje/Roman Catholic Archdiocese of Boston

Rekolekcje kapłańskie

Dla kapłana, który sam głosi na co dzień Boże Słowo czy prowadzi rekolekcje czas osobistych duchowych ćwiczeń jest powietrzem jego życia. Jakość i różnorodność rekolekcji daje świeżość serca i rozpala na nowo otrzymany charyzmat. Głęboko o tym przekonani, chcemy proponować różne formy rekolekcji, podawać miejsca i terminy. Zapraszać do „wypływania na głębię”.

Rekolekcje kapłańskie w Straszynie

Data publikacji: 06 Wrzesień 2016

Zapraszamy do wybrania jednej z trzech serii rekolekcji, jakie organizujemy w Straszynie koło Gdańska.

Terminy i prowadzący:

I seria rekolekcji (13–15 listopada) - poprowadzi ks. prof. Marek Starowieyski

II seria rekolekcji (16–18 listopada) -  poprowadzi ks. prof. Marek Starowieyski - Kapłan Archidiecezji Warszawskiej, wybitny patrolog, historyk i biblista. Profesor Uniwersytetu Warszawskiego oraz KUL. Niekwestionowany autorytet w dziedzinie historii pierwszych czterech wieków.

III seria rekolekcji (20-22 listopada) - poprowadzi ks. prof. Henryk Skorowski - Salezjanin profesor UKSW, rektor tej uczelni w latach 2010 – 2012. Obecnie Kierownik Zakładu Grup Etnicznych i Regionalizmu oraz Koordynator Międzynarodowego Centrum Dialogu Międzykulturowego i Międzyreligijnego UKSW.

Kontakt i szczegóły:

Rekolekcje rozpoczynają się pierwszego dnia o godzinie 10.00, zakończenie ostatniego dnia obiadem. Koszt - 400 zł. Prosimy o zabranie alby i stuły. 

Zapisy telefonicznie +48 793 657 284 lub na mail: