Strefa myśli

baner rekolekcje/Roman Catholic Archdiocese of Boston

Rekolekcje kapłańskie

Dla kapłana, który sam głosi na co dzień Boże Słowo czy prowadzi rekolekcje czas osobistych duchowych ćwiczeń jest powietrzem jego życia. Jakość i różnorodność rekolekcji daje świeżość serca i rozpala na nowo otrzymany charyzmat. Głęboko o tym przekonani, chcemy proponować różne formy rekolekcji, podawać miejsca i terminy. Zapraszać do „wypływania na głębię”.

"PREZBITER NA CZASY OSTATECZNE. Walka o kapłaństwo!"

Data publikacji: 12 Październik 2017

Ks. Gabriele prowadził już rekolekcje kapłańskie w Nałęczowie w 2013 roku  "Kapłan w posłudze uzdrowienia i uwolnienia. Czego unikać, od czego nie uciekać!" Do niedawna kapłan diecezji L'Aquila w Italii, obecnie jest karmelitą bosym z klasztoru w Brescii.

Organizator:

Szkoła Formacji Duchowej 

Termin:

20-23 listopada 2017. Rozpoczęcie 20.11.2017 godz. 10.00, zakończenie 23.11.2017 Eucharystią o godz. 10.00.

Miejsce:

Nałęczów, wygodny i przyjazny dla nas ośrodek "Energetyk" , ul. Paderewskiego 10

Prowadzący:

O. dr Gabriele Nanni OCD (Italia), 

Ks. Gabriele prowadził już rekolekcje kapłańskie w Nałęczowie w 2013 roku  "Kapłan w posłudze uzdrowienia i uwolnienia. Czego unikać, od czego nie uciekać!" Do niedawna kapłan diecezji L'Aquila w Italii, obecnie jest karmelitą bosym z klasztoru w Brescii. Prawnik i teolog, który jako pierwszy usystematyzował naukowo nauczanie Kościoła w dziedzinie demonologii (doktorat na Lateranum). Były egzorcysta. 

Koszt:

500 zł (mieszkanie, wyżywienie, organizacja rekolekcji). Pokoje 1-osobowe i 2-osobowe (w zgłoszeniu prosimy zaznaczyć rodzaj pokoju),
("Energetyk" nie posiada własnego parkingu, parking strzeżony po sąsiedzku pobieraz opłatę 10 zł za dobę)

Zapisy: Podstawą do wpisania na listę uczestników rekolekcji jest wpłata na konto Szkoły Formacji Duchowej całej kwoty 500 zł za rekolekcje i wysłanie zgłoszenia na nasz adres mailowy .

Nr konta bankowego: (z dopiskiem Rekolekcje Nanni)

Zaświadczenia i zwolnienia:

Kapłani uczestniczący w rekolekcjach otrzymają zaświadczenie o odbyciu obowiązkowych rekolekcji rocznych. Każdy kapłan zgłaszający swój udział otrzyma odpowiednio wcześniej stosowne pismo, będące podstawą do otrzymania zwolnienia z zajęć szkolnych.

PROGRAM: http://sfd.kuria.lublin.pl/