Świadectwa kapłanów

Bracie jeżeli chcesz się podzielić swoim życiem, doświadczaniem wiary, działaniem Jezusa w Twoim życiu to jest to odpowiednie miejsce. Miejsce, w którym chcielibyśmy się ubogacić, zobaczyć, że Bóg jest większy od naszej słabości i działa niesamowite rzeczy. Zapraszamy do otwartości i dzielenia się.

Najnowsze artykuły

twitter Rosaura Ochoa flickrcc

Testimonium interent

Jedna z osób, które figurują jako moi znajomi na Facebook`u zapytała mnie: Proszę wybaczyć, ale jestem ciekawa, jak Ksiądz łączy służbę Bogu i ludziom z bytnością w Internecie. Wszędzie Księdza pełno - na FB, na Frondzie...

To mnie zmobilizowało do skupienia się na daniu sensownej i w miarę wyczerpującej odpowiedzi. Tak się jakoś stało, że jak już napisałem i wysłałem, to dopiero przeczytałem uważnie. I zdaje mi się, że wyszło z tego wszystkiego kawałek świadectwa z mego kapłańskiego żywota. Oto, co napisałem w odpowiedzi.

znak drogowy Bryan Costin

Teraz wiem

Chcę szczególnie mocno podziękować za ostatnie świadectwo ks. Jacka, który nie wstydził sie napisać o swojej depresji i historii życia jako DDA. Ja nie jestem DDA, ale przechodzę od 4 miesięcy przez podobna historie walki o życie i kapłaństwo, dotknąłem potwornego bólu depresji. Tak jak ks. Jacek widzę w tym ogromną obecność Boga, który chce mojego oczyszczenia z grzechów dorosłości, a wiec popełnionych również jako Kapłan.

Teraz widzę bardziej niż na początku tej walki, jaką szanse Bóg daje mi, aby zawrócić z pustki i zacząć Jezusa na nowo przeżywać. Ja również zbliżam sie do 20-lecia kapłaństwa i na tej drodze było wszystko obecne, ale najmniej - szczególnie w ostatnich kilku latach - było przeżywania i dotykania Boga.