Strefa myśli

baner rekolekcje/Roman Catholic Archdiocese of Boston

Rekolekcje kapłańskie

Dla kapłana, który sam głosi na co dzień Boże Słowo czy prowadzi rekolekcje czas osobistych duchowych ćwiczeń jest powietrzem jego życia. Jakość i różnorodność rekolekcji daje świeżość serca i rozpala na nowo otrzymany charyzmat. Głęboko o tym przekonani, chcemy proponować różne formy rekolekcji, podawać miejsca i terminy. Zapraszać do „wypływania na głębię”.

Kapłaństwo spotkania

Data publikacji: 15 Czerwiec 2019

Kapłaństwo rodzi się w spotkaniu z Bogiem, który powołuje, nabiera kształtu w spotkaniu z rzeczywistością tu i teraz Kościoła, a spełnia się w posłudze bliźniemu. Zatrzymamy się nad tajemnicą spotkania obecnego we wszystkich wymiarach życia kapłana.

Rekolekcje Zakopane

Tytuł

Kapłaństwo spotkania

Opis rekolekcji

Kapłaństwo rodzi się w spotkaniu z Bogiem, który powołuje, nabiera kształtu w spotkaniu z rzeczywistością tu i teraz Kościoła, a spełnia się w posłudze bliźniemu. Zatrzymamy się nad tajemnicą spotkania obecnego we wszystkich wymiarach życia kapłana.

Termin rekolekcji oraz prowadzący

25-28 listopada 2019: ks. Dariusz Wiśniewski SJ

Informacje praktyczne

Rekolekcje rozpoczynają się o godz. 18:00 (kolacja), kończą się o godz. 12:00 (obiad). Główne elementy rekolekcji to konferencje oraz wspólna Eucharystia (w pierwszym dniu nie przewiduje się wspólnej Eucharystii). W czasie rekolekcji istnieje możliwość skorzystania ze spowiedzi świętej. Prosimy o zabranie ze sobą własnej alby i stuły.

Koszt udziału

http://gorka.jezuici.pl/rekolekcje/rekolekcje-kaplanskie/

Miejsce rekolekcji/adres

Dom Rekolekcyjny Księży Jezuitów „Górka”

ul. Ks. Kaszelewskiego 9

34-500 Zakopane

Zgłoszenia

Zgłoszenia przez stronę internetową http://gorka.jezuici.pl/rekolekcje/zglos-sie/

Przyjmujemy do 60 osób (pokoje jedno i dwuosobowe).

Dane kontaktowe

tel.: +48 797907702