Strefa myśli

baner rekolekcje/Roman Catholic Archdiocese of Boston

Rekolekcje kapłańskie

Dla kapłana, który sam głosi na co dzień Boże Słowo czy prowadzi rekolekcje czas osobistych duchowych ćwiczeń jest powietrzem jego życia. Jakość i różnorodność rekolekcji daje świeżość serca i rozpala na nowo otrzymany charyzmat. Głęboko o tym przekonani, chcemy proponować różne formy rekolekcji, podawać miejsca i terminy. Zapraszać do „wypływania na głębię”.

Rekolekcje kapłańskie w Niepokalanowie

Data publikacji: 09 Marzec 2019

W roku bieżącym obchodzimy 125. rocznicę urodzin i chrztu św. Maksymiliana Kolbe. Ten gorliwy kapłan jest wzorem dla duchownych i świeckich poświęcenia się Bogu i ludziom. Trzydniowe rekolekcje mają za cel przybliżenie jego misji zdobywania wszystkich ludzi dla Chrystusa przez Niepokalaną wszelkimi możliwymi sposobami

Niepokalanów

Organizator:

Zakon Braci Mniejszych Konwentualnych

Charakter: 

Rekolekcje odbywają się w atmosferze wyciszenia i modlitwy. Zakwaterowanie w Domu Rekolekcyjnym św. Teresy, w pokojach jednoosobowych z łazienkami. Zapewniamy całodzienne wyżywieniem z kawą w przerwach. Na zakończenie uczestnicy otrzymują zaświadczenie o odbytych rekolekcjach.

Św. Maksymilian Maria Kolbe jest wzorem kapłana, który całkowicie i bezwarunkowo oddał się Niepokalanej. Całe swoje życie i działalność oparł na Maryi i nie zawiódł się. Od niego pragniemy uczyć się, jak w tych niełatwych czasach zawierzyć Niepokalanej, aby Ona jako nasza Matka strzegła nas i prowadziła bezpiecznymi drogami do Chrystusa.

Termin:

23-25 kwietnia 2019

10-12 września 2019

22-24 października 2019

12-14 listopada 2019

Miejsce:

Dom Rekolekcyjny św. Teresy w Niepokalanowie

Koszt:

300 zł (możliwość intencji mszalnych)

Kontakt:

, tel. 46 864 21 61